anemon çiçeği kremi

18.04.2012 21:59

 

anemon çiçeği kremi

 

 

 

Mavi Anemon çiçeğinden yapılan krem, cilde etkileri nedeniyle en çok tercih edilen bakım ve güzellik kremi olarak anılmaktadır. Ünlülerin güzelliklerini korumak için kullandıklarını açıklamalarıyla bir anda dünyanın en çok tercih edilen cilt bakım kremi olarak aranan mavi anemon çiçek kremi ile yaşlanmanın cilt üzerindeki etkilerini en aza indirebilirsiniz. Güzelliğe katkısı ve güzelliği korumadaki etkisi açıklandıktan sonra satışlarında patlama yaşanan krem cilt güzelliği için mucize bir formül olarak lanse ediliyor.

Mavi anemon bitkisi İsviçre’de yetişen ve baharın habercisi olan şifalı bir bitkidir. Mavi anemon bitkisinden üretilen kinetin maddesinin ise bilinen üç etkisi var.

Bunlar:

Çok iyi bir nemlendirici olması. Güneşe bağlı oluşan lekeleri gidermesi. Oluşmuş kırışıklıkları ortadan kaldırması ve cilt hücrelerin yaşlanmasını da geciktiriyor olması.

 

Mavi Anemon Çiçeği Kreminin Faydaları:

* Ciltteki yaşlanma etkilerini geciktiren kremdir.

* Cilt nemlendirici olarak mükemmel bir kremdir.

* Güneş lekelerini gidermek için çok etkilidir.

* Kırışıkları giderir.

* Cildi gençleştirir ve yaşlanmasını önler.

* Bakımlı bir cilt için harika bir kremdir.

 

Cilt Kırışıklıklarına çare olarak üretilen mavi anemon çiçeği kremi, güzelliği korumadaki etkisi nedeniyle kısa sürede meşhur oldu ve günümüzde Nilgün BELGÜN gibi ünlüler genç ve güzel görünen ciltlerinin sırrının bu krem olduğunu açıkladılar. Mavi Anemon çiçeğinden yapılan krem, cilde etkileri nedeniyle en çok tercih edilen bakım ve güzellik kremi olarak anılmaktadır. Ünlülerin güzelliklerini korumak için kullandıklarını açıklamalarıyla bir anda dünyanın en çok tercih edilen cilt bakım kremi olarak aranan mavi anemon çiçek kremi ile yaşlanmanın cilt üzerindeki etkilerini en aza indirebilirsiniz. Peki, bu etkiyi yakalamak için krem nasıl kullanılmalıdır. İşte sizlere, krem üreticisinden bazı tavsiyeler:

Anemon Çiçeği Kremi Nasıl Kullanılır:

Anemon çiçeği kremi sabah akşam düzenli kullanılması gerekiyor. Makyajla birlikte kullanılabilen ve 25 yaşından itibaren tavsiye edilen ürün akneli ve allerjik ciltlerde de kullanılabiliyor. Anemon çiçeği kremi kırışıklıklar için 1 ay içerisinde etkisini gösterir. 3 ay kullanıldıktan sonra çok belirgin olarak etkisi görülebiliyor. Ayrıca ürünler yüzün yanı sıra omuz, dekolte ve boyun için de kullanılabiliyor.

Mavi anemon çiçeği kremi ürünlerini netten satış yapan birçok internet sitesi ve eczanelerde bulabilirsiniz.